piątek, 19 lipca

Wypożyczalnie samochodów

Wypożyczalnie samochodów

Rynek motoryzacyjny oferuje swoim klientom szeroką bazę pojazdów spełniających wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, nie mniej jednak trudno ustrzec się nieprzewidzianych sytuacji na drodze w wyniku, których nasze samochody nie nadają się do dalszej drogi, bądź też w danej sytuacji potrzebujemy wyższej klasy samochodu niż posiadamy.

Wynajem samochodów to często idealne rozwiązanie. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzicie sobie wiele czasu na załatwianie wielu formalności i nerwów. Takie rozwiązanie staje się idealnym jeśli miałeś wypadek, lub na tyle nie szczęśliwą stłuczkę, iż samochód nie nadaje się do dalszego użytkowania, bądź też spieszysz się na bardzo ważne dla Ciebie spotkanie a Twój samochód nie odpalił. To również dobre rozwiązanie w sytuacji gdy chcesz wybrać się z rodziną na dłuższy wyjazd a Wasze samochody nie umożliwiają wystarczająco komfortowych warunków podróżowania na dłuższych trasach. Astonwynajem.pl w stosunkowo krótkim czasie podstawi Ci samochód w ustalone wcześniej miejsce. Wynajmowane samochody posiadają specjalne ubezpieczenie. Wyposażone są we wszystkie niezbędne dla komfortowego podróżowania urządzenia. Posiadają foteliki samochodowe ładowarkę samochodową, gps, bezprzewodowy internet, telefon, rozwiązanie pozwalające na przewożenie rowerów i wiele innych udogodnień. Oferta dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb klienta i może być ona długo lub krótkoterminowa.

Zarówno wypożyczane samochody, jak i auta zastępcze posiadają ubezpieczenie, ich stan techniczny jest sprawdzany na bieżąco co zapewnia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa osobom bezpośrednio z nich korzystającym. Zostają dostarczone pod podany przez wynajmującego adres, są zatankowane i gotowe do bezzwłocznego bezpiecznego z nich korzystania. Wypożyczonym samochodem można również podróżować poza granicami naszego kraju po wcześniejszym ustaleniu warunków z wypożyczalnią aut w Dębicy. Firma wynajmująca zajmuje się wszystkimi niezbędnymi formalnościami.