czwartek, 18 lipca

Czy warto kupić karmę Wiejska Zagroda?

Czy warto kupić karmę Wiejska Zagroda?

Nie ulega wątpliwości, że wszystkie psy potrzebują zbilansowanego jedzenia, żeby mogły być zdrowe i prawidłowo mogły się rozwijać. Karma dla psa Wiejska Zagroda posiada skład dopasowany do zwierzęcych potrzeb i dlatego często dostępna jest w dobrych sklepach zoologicznych. W tym artykule wyjaśnimy, jakie zalety ma ta karma, a także podpowiemy, jak wygląda jej dawkowanie.

Wybór karmy dla psa

Na początku warto zaznaczyć, że karma Wiejska Zagroda jest produkowana w Polsce i wytwarzana ze świeżych i naturalnych składników o niskiej zawartości węglowodanów. Nie trzeba się martwić, że w składzie znajdą się jakieś konserwanty, ponieważ karma ich nie zawiera, podobnie jak glutenu, zbóż oraz surowców modyfikowanych genetycznie. Bez wątpienia jest to marka, która produkuje swoje karmy zgodnie z prawdziwymi potrzebami psów. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Wiejska Zagroda karma mokra jest dostępna w wersji dla szczeniąt i dojrzałych psów, a do tego również dla seniorów. Wszystkie składniki bezpośrednio po dostarczeniu są wykorzystywane w procesie produkcji karmy. W składzie oprócz mięsa znajdują się warzywa, zioła, a czasami także owoce.

W produktach można znaleźć również drożdże browarnicze, które mają pozytywny wpływ na sierść pupila. Wiejska Zagroda dla szczeniąt zawiera wysokiej jakości białko zwierzęce oraz tłuszcz. Nawet pies, który niechętnie zjada pokarm powinien się przekonać do tej karmy, ponieważ jest naprawdę smaczna. Interesujące jest również to, że jej skład został przygotowany we współpracy z dietetykami weterynarii i możliwe, że właśnie dlatego cieszy się dobrą opinią wśród weterynarzy. Warto też wspomnieć o tym, że karma Wiejska Zagroda indyk z jagnięciną jest hipoalergiczna, bo zawiera jedynie proste i naturalne składniki, które nie wywołują alergii.

Zalety karm Wiejska Zagroda

W składzie karm Wiejska Zagroda największe znaczenie ma mięso, które stanowi około 65% zawartości. Nie jest tajemnicą, że karma produkowana jest ze świeżych lokalnych składników. Powinna przypaść do gustu zarówno szczeniakom, jak i psom dorosłym, ponieważ dostępna jest w różnych smakach. To właśnie prostota składników jest jej główną zaletą, a do tego mięso i warzywa pochodzą od dostawców lokalnych. Do karm suchych dodawany jest świeży olej z łososia, który jest doskonałym źródłem kwasów tłuszczowych Omega 3 EPA i DHA, które mają niebagatelne znaczenie dla sierści psa.

Wartościowym źródłem białka jest groszek występujący w suchej karmie, a także cykoria oraz nasiona lnu. Podsumowując, kompozycja świeżych składników powinna spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających i wybrednych czworonogów. Wszystkie karmy marki Wiejska Zagroda są hipoalergiczne, więc nie zwierząt i mogą być podawane już od pierwszych miesięcy. Na rozwój młodego pieska dobrze wpłyną naturalne składniki oraz delikatne mięso jagnięce. Dostępne są różne warianty smakowe, takie jak indyk z jagnięciną, indyk z królikiem oraz kaczka z gruszką.